Siedzisko stabilizujące

Hej, hej, witamy Was takim pięknym uśmiechem Emmusi! Jakoś do tej pory nie było okazji pokazać Wam nasz nowy nabytek – siedzisko stabilizujące Stabilo. 

Korzystamy z niego już od jakiegoś czasu i bardzo przypadło Emmusi do gustu – jej szeroki uśmiech mówi chyba sam za siebie . Siedzisko idealnie stabilizuje wiotkie ciało Emmy, co jest szczególnie ważne przy Emmusi skoliozie. Emma jest słabiutkim fizycznie dzieckiem – dłuższe siedzenie w wózku szybko ją męczy, a w efekcie traci napięcie ciała i przyjmuje niezdrową pozycję. To siedzisko jest wyjątkowe, bo jego kształt dostosowujemy do ciała dziecka. Przy pierwszym użyciu wpuszczamy do niego trochę powietrze, potem układamy na nim Emmunię i odpompowujemy powietrze, a siedzisko przyjmuje kształt ciała dziecka. Dzięki temu miednica jest stabilna, boki są dobrze podparte i nawet wyraźnie skrzywiona łopatka Emmusi trzyma się w miejscu, a nie rotuje jak to się dzieje we wózku. Krótko mówiąc, jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu.

Bardzo dziękujemy naszej cudownej Pani fizjoterapeutce Romie, która powiedziała nam o takim siedzisku (to już kolejny raz, kiedy jej dobre rady pomagają nam w dobraniu odpowiedniego sprzętu dla Emmusi). Dziękujemy!!!

Chciałam również podziękować Wam, drodzy Darczyńcy, że pamiętacie o Emmusi rozliczając swój 1% podatku. Zakup tego siedziska był w części sfinansowany właśnie z przekazanych przez Was kwot.

DZIĘKUJEMY i polecamy się Waszej pamięci w przyszłym roku!

Uśmiech zadowolenia Emmusi z komfortu siedzenia jest bezcenny

Pozdrawiam serdecznie,

Mariola 🙂

P.S. Więcej wpisów z serii “Życie z letalną chorobą dziecka” znajdziecie tutaj .

  • Uważasz, że ten artykuł jest ważny? To podaj go dalej! 
  • Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią w formie komentarza 🙂
  • Obserwuj mnie na Facebooku LamaridaBlog
  • Śledź mnie na Instagramie lamaridapl
  • Dziękuję i pozdrawiam! 🙂
image_pdfimage_print

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *