“Duże troski małych zwierzątek” – świetna edukacyjna książeczka dla dzieci

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić książkę “Duże troski małych zwierzątek” autorstwa Katarzyny Wierzbickiej. To nowa edukacyjna pozycja dla najmłodszych z serii EDU Czytajki przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

„Duże troski małych zwierzątek”

W książeczce znajdziecie 5 leśnych bajek, a każda z nich oczami bohatera opowiada o ważnych i istotnych sprawach jak przyjaźń, miłość rodzicielska i problemach dziecka: strachu przed ciemnością, stresem w czasie kłótni rodziców, porównywania się z innymi, niecierpliwości. Pokazuje wachlarz emocji, z którymi dzieci mogą się utożsamić, a jednocześnie uczy i bawi.

Książka liczy 56 stron, ma twardą okładkę, jest pięknie wydana, a kolorowe ilustracje Magdaleny Babińskiej sprawiają, że jeszcze przyjemniej się ją czyta.

I co warte podkreślenia, różnorodne emocje są bardzo trafnie przedstawione na twarzach zwierzątek i synek ma niezłą frajdę z nazywaniem emocji bohaterów i opowiadaniem całej historii na podstawie obrazków 🙂

Na zakończenie przypomnę, że autorką książki jest Katarzyna Wierzbicka, znana w internecie jako Madka Roku – laureatka konkursu dla debiutujących twórców Piórko 2019, dzięki któremu wydano jej bajkę „O królewiczu, który się odważył!’. W 2020 r. ukazała się jej świąteczna powieść dla dzieci „Elf do zadań specjalnych”, która bardzo się moim dzieciom spodobała i którą również polecam!

Miłej lektury!

Pozdrawiam,
Mariola

•   Spodobał Ci się ten przepis? To podaj go dalej! 
•   Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią w formie komentarza :)
•   Obserwuj mnie na Facebooku LamaridaBlog
•   Śledź mnie na Instagramie lamaridapl
•   Dziękuję i pozdrawiam! :)

PS Jeśli ten przepis Ci się spodobał, to zachęcam do wsparcia leczenia i rehabilitacji mojej nieuleczalnie córeczki Emmusi poprzez wpłatę darowizny na jej subkonto w fundacji https://dzieciom.pl/podopieczni/27709 lub przekazanie jej 1,5% podatku. Będę bardzo wdzięczna. Każda złotówka się liczy! Dziękuję <3

2 komentarze do ““Duże troski małych zwierzątek” – świetna edukacyjna książeczka dla dzieci”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *