Home Koktajle Zielony koktajl z mango

Zielony koktajl z mango

6 komentarzy

O tym, że zielone koktajle są zdrowe na pewno słyszeliście już wielokrotnie. I być może słyszeliście też i opinie, że tego “zielonego nie da się pić” (ja słyszałam 😀 ). Wszystkich sceptyków zielonych smoothies zachęcam do wypróbowania takiego koktajlu z mango. Jest przepyszny!

Składniki:
  • 2 duże garście świeżego umytego szpinaku
  • 4 łodygi selera naciowego
  • połówka długiego świeżego ogórka
  • kilka cienkich plasterków imbiru (najlepiej dostosować ilość według uznania)
  • świeżo wyciśnięty sok z (połówki) cytryny
  • 1 świeże mango
Wykonanie:

Do blendera wrzucamy umyty szpinak, pokrojone w kawałki seler naciowy i obraną połówkę długiego ogórka oraz imbir. Wyciskam sok z cytryny i dodaję pokrojone mango (bez pestki!). Całość miksujemy do uzyskania gładkiej konsystencji. 

Polecam również domową karotkę, koktajl proteinowy z malinami, koktajl z awokado. Warto wypróbować herbatę po arabsku.

Smacznego!

•   Spodobał Ci się ten przepis? To podaj go dalej! 
•   Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią w formie komentarza :)
•   Obserwuj mnie na Facebooku LamaridaBlog
•   Śledź mnie na Instagramie lamaridapl
•   Dziękuję i pozdrawiam! :)

PS Jeśli ten przepis Ci się spodobał, to zachęcam do wsparcia leczenia i rehabilitacji mojej nieuleczalnie córeczki Emmusi poprzez wpłatę darowizny na jej subkonto w fundacji https://dzieciom.pl/podopieczni/27709 lub przekazanie jej 1,5% podatku - kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Będę bardzo wdzięczna. Każda złotówka się liczy. Pięknie dziękuję!

6 komentarzy

Ewa 2 marca, 2021 - 9:10 am

Bardzo fajny koktajl, na pewno sama go zrobię. Dzięki za przepis.

Reply
Lamarida 2 marca, 2021 - 9:29 am

Proszę bardzo! Pozdrawiam i życzę smacznego 🙂

Reply
Ewa 17 marca, 2021 - 2:27 pm

Dzięki za przepis, spróbowałam i jest super.

Reply
Lamarida 17 marca, 2021 - 4:08 pm

Cieszę się bardzo. Na zdrowie! Pozdrawiam serdecznie 🙂

Reply
medycznydetox 31 grudnia, 2021 - 8:51 am

Zapowiada się smakowicie i bardzo zdrowo, dzisiaj robie

Reply
Lamarida 7 stycznia, 2022 - 10:56 pm

I jak smakował ten koktajl? 🙂

Reply

Zostaw komentarz

* Dodając komentarz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu publikacji komentarza zgodnie z Polityką prywatności

Lamarida to blog o wegańskim gotowaniu  i o codziennym życiu rodziny z nieuleczalnie chorym dzieckiem

Moje tłumaczenie wartościowej książeczki o wadach genetycznych już w księgarniach!!!

© All Right Reserved.

 
 

 

 

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.