Co na lunch do pracy?

Ostatnio mój starszy synek jedząc po raz kolejny w tym samym tygodniu, na wyraźne swoje życzenie ten oto zestaw zapytał mnie, czy opublikowałam go już na swoim blogu.

Zestaw I

Ja tylko się zaśmiałam, że zestawu nie mam po co publikować, bo zarówno dressing do sałaty jak i ormiańska sałatka z kaszy bulgur są już dawno na blogu. A mój syn, w całej swej dziecięcej otwartości i pewności siebie mówi mi, że koniecznie muszę to opublikować, bo nie każdy wpadnie na pomysł, żeby połączyć sałatę zieloną, pomidory suszone, oliwki, paprykę świeżą z pomarańczowym dressingiem z pasty miso i podać to wszystko z sałatką z kaszy bulgur. “A to jest takie pyszne! Ludzie muszą się o tym dowiedzieć.” – dodał.

I ja doznałam olśnienia – mój syn ma rację! Często widząc poszczególne produkty w lodówce myślimy, że nie mamy co jeść 😉 😀 A gdy je ze sobą odpowiednio połączymy na talerzu, to okazuje się, że pyszny i pożywny posiłek jest na w zasadzie gotowy.

Zatem spełniając prośbę syna, podaję ten i kilka innych zestawów na pyszny posiłek, który zarówno pasuje na lekki obiad lub kolację, jak i na lunch do pracy.

Zestaw II

Zestaw III

Zestaw IV

Zestaw V

Zestaw VI

Zestaw VII

Zestaw VIII

Zestaw IX

Zestaw X

Smacznego!

Chętnie dowiem się, jakie proste domowe zestawy Wy polecacie. Piszcie w komentarzach 🙂

  • Spodobał Ci się ten przepis? To podaj go dalej! 
  • Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią w formie komentarza 🙂
  • Obserwuj mnie na Facebooku LamaridaBlog
  • Śledź mnie na Instagramie lamaridapl
  • Dziękuję i pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *